Kontakty

Zde najdete základní informace o tom, jak nás kontaktovat a jak se k nám dostat. Také můžete využít jednotlivých kontaktů v seznamu našich zaměstnanců.

Informace pro čtenáře

‌ (+420) 222 22 18 18

 ‌ informace@techlib.cz

‌‌ international@techlib.cz (pro anglicky a francouzsky mluvící)

Fax: (+420) 232 002 550

Adresa

ChemTK
Národní technická knihovna
Technická 6
166 28 Praha 6 – Dejvice

Jak se k nám dostat

Najdete nás v budově Národní technické knihovny:

View Larger Map


Telefonní seznam

Nákup knih a časopisů

                              Irena Drhová, DiS.
Telefon: (+420) 232 002 573
E-mail: Irena.Drhova@vscht.cz
E-mail – nákup knih a časopisů: nakupknih@vscht.cz

Služby MVS a MMVS a ústavní knihovny VŠCHT

Hana Chottousová
Telefon: (+420) 232 002 571
E-mail: mvs@vscht.cz
formulář na webu knihovny 
E-mail – ústavní knihovny: Hana.Chottousova@vscht.cz

Revize ústavních knihoven

Dana Rudolfová
Telefon: (+420) 232 002 565
Mobil: (+420) 734 264 166
E-mail: Dana.Rudolfova@vscht.cz

Elektronické informační zdroje

Ing. Jiří Jirát, Ph.D.
Telefon: (+420) 22044-4393
E-mail: Jiri.Jirat@vscht.cz
  Ing. Anna Motejlková
Telefon: (+420) 232 002 572
E-mail: Anna.Motejlkova@vscht.cz

V případě dotazů týkajících se vypůjčených dokumentů a jejich vrácení, stavu vašeho zákaznického konta a dalších služeb, nás kontaktujte na e-mailové adrese informace@techlib.cz, tel. 222 22 18 18.

Pracovníci knihovny VŠCHT jsou čtenářům k dispozici na 5. patře NTK denně od 10:00-18:00, v pátek do 16:00. Neváhejte se na ně obrátit. Rádi vám pomohou.

Irena Drhová, DiS.
Poslední změna: 14.12. 2016 09:12